Z polskim pilotem
Samolotem z Warszawy
2 noclegi na Florydzie
Ocean Drive Experience GRATIS!| Dzień | Port | Wpłynięcie | Wypłynięcie |
|---|---|---|---|
| 1 - so - 26.12 | Spotkanie z pilotem na Lotnisku Chopina w Warszawie, przelot do Miami, przejazd do hotelu na nocleg | - | - |
| 2 - nd - 27.12 | Pobyt na Florydzie | - | - |
| 3 - pn - 28.12 | Miami / USA
Przejazd do portu, zaokrętowanie |
- | 16:00 |
| 4 - wt - 29.12 | Ocean Cay (MSC Marine Reserve) / Bahamy | 08:00 | 18:00 |
| 5 - śr - 30.12 | Dzień na morzu | - | - |
| 6 - cz - 31.12 | Falmouth / Jamajka | 11:00 | 19:00 |
| 7 - pt - 01.01 | George Town / Kajmany | 08:00 | 16:00 |
| 8 - so - 02.01 | Cozumel / Meksyk | 11:00 | 20:00 |
| 9 - nd - 03.01 | Dzień na morzu | - | - |
| 10 - pn - 04.01 | Miami / USA
Wyokrętowanie, Ocean Drive Experience, przejazd na lotnisko i wylot do Warszawy |
07:00 | - |
| 11 - wt - 05.01 | Powrót do Warszawy | - | - |

Rewelacyjna trasa tego rejsu wycieczkowego pozwoli zobaczyć najciekawsze miejsca Karaibów.
Atuty oferty:
✓ idealny termin rejsu - gwarancja najlepszej pogody
✓ polski pilot towarzyszy grupie na całej trasie i podczas wycieczek fakultatywnych
✓ pyszna kuchnia i atrakcje na statku dla osób w każdym wieku
![]() |
![]() |
Istnieje możliwość wykupienia formuły all inclusive w jednym z pakietów dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających koneserów.
Pakiet EASY - najczęściej wybierany
329 EUR/os.
- pakiet obejmuje podstawowe napoje, w tym piwo, wybór wina (wino domu podawane w kieliszkach), wybrane mocne alkohole, koktajle, napoje, wodę mineralną, wybrane kawy, herbatę i gorącą czekoladę
- pakiet obowiązuje w wybranych barach i restauracjach. Pakiet nie obowiązuje w restauracjach tematycznych.
- limit napojów alkoholowych: 15 sztuk na dobę
Wykupienie pakietu napojów lub formuły all inclusive jest możliwe jedynie na czas całego rejsu dla wszystkich osób podróżujących w jednej kabinie lub w ramach jednej rezerwacji. Jest to możliwe w momencie rezerwacji lub dopłaty - nie później niż 45 dni przed rejsem. Pakiet można wykupić również na pokładzie - pierwszego dnia rejsu, w cenie wyższej o ok. 15-25%.
Zobacz wszystkie pakiety i menu »
Oferta wycieczek fakultatywnych w języku polskim jest wysyłana ok. 4 tygodnie przed rejsem.
Orientacyjnie można zapoznać się z wycieczkami organizowanymi na poprzednich rejsach. Podczas tego rejsu programy i ceny mogą być inne. Wycieczki organizujemy na podstawie naszego doświadczenia, mając na uwadze atrakcyjny program i cenę.
Na pokładzie statku można korzystać z dostępu do internetu przez Wi-Fi wybierając jeden z pakietów - Zobacz szczegóły »
Wpłata przy rezerwacji wynosi jedynie 100 EUR/os. Dopłata do 30% wartości umowy - do 30.04.2026; dopłata do całości na 45 dni przed rejsem.
Kabiny 1-, 3- i 4-osobowe wyceniane są indywidualnie i dostępne są na zapytanie. Aby potwierdzić dostępność należy skontaktować się z działem rezerwacji.
Grupa realizowana przy min. 20 osobach uczestniczących.
Wymagane jest posiadanie ważnej autoryzacji podróży ESTA lub ważnej wizy USA.
Przelot realizowany rejsowymi liniami lotniczymi. Rozkład wg czasu lokalnego.
| dzień | trasa | wylot | przylot |
|---|---|---|---|
| 26.12 | Warszawa - Miami | 14:30 | 20:10 |
| 04.01 | Miami - Warszawa | 19:35 | 11:45+1 |
Przelot może zostać zmieniony.
✓ wycieczki fakultatywne po polsku
✓ zorganizowane przejazdy wprost do portu
✓ tłumaczenie codziennej gazetki pokładowej i menu
✓ opieka i pomoc na statku
![]() |
![]() |